Zdravie, krása, štíhle a pevné telo. Ako na to?

Každá žena túži mať krásne telo, štíhlu postavu a pevné svaly. Niekedy však zostane len pri túžbe, pretože vám chýba pevná vôľa, systém a niekto, kto by vás viedol i podporoval. Onlinecoaching je cestou, ako zmeniť natrvalo zmýšľanie, stravovanie a postavu.

Cesta k vysnívanej postave

Na ceste k vysnívanej postave sa často zabúda na zdravotný aspekt premeny. Drastické diéty, nezmyselná a nekontrolovaná detoxikácia tela či dlhé hodiny tréningu bez konkrétneho smerovania vás k vytúženej postave neprivedú. Vo väčšine prípadov nastane pravý opak. Rýchle nadšenie pre premenu sa zmení na znechutenie, hladovanie prejde do prejedania a telo vystresované z nadmerného cvičenia začne štrajkovať. Ak to s premenou, chudnutím a spevnením tela myslíte vážne, spoľahnite sa na služby online trénera resp. onlinecoaching.

Onlinecoaching vás naučí zdravo žiť

Onlinecoaching je odborná a systematická online konzultácia s trénerom. Online tréner s vami preberie všetky aspekty zdravého životného štýlu. Ide o človeka, ktorý sa neustále vzdeláva a rozširuje vedomosti z oblastí ako je výživa, fyzická príprava a dokonca psychológia.

Sindy FitTrainer je cestou k trvalej premene

Uvedomte si, že krása a zdravie sú prepojené, preto sa nikdy do premeny nepúšťajte bez odbornej pomoci. Kde nájsť poradcu, ktorý zmení vaše telo i zmýšľanie? Na stránkach Sindy FitTrainer alebo na instagramovom profile coach_sindy_kanisova. Som kondičná a nutričná poradkyňa s výsledkami vypovedajúcimi viac ako všetky slová. Pridajte sa k ženám, ktoré svoje telo premenili natrvalo. Počas úvodnej konzultácie sa vzájomne spoznáme. Podľa váhy, veku a fyzického stavu vám zostavím plán tréningov. Dôležité je tiež nastavenie stravy tak, aby ste nehladovali, dodali telu všetky potrebné živiny a dokázali trvalo udržať primeranú váhu. Moje klientky sú pre mňa ako rodina, vždy som pripravená poradiť a dotiahnuť všetko do úspešného konca.

SindyFitTrainer 3 zásady pre štíhle a zdravé telo

  1. Zníženie energetického príjmu a zvýšenie výdaju
  2. Chutná, zdravá a plnohodnotná strava
  3. Silový tréning v kombinácii s kardio aktivitami

Motivácia na záver: Raz vidieť je viac ako stokrát počuť. Na fotografiách vidíte moju klientku, s ktorou sme z jej tela priam zvalili neuveriteľných 31 kilogramov (pôvodná váha 94 kg). Klientke som najskôr kompletne zmenila stravu, keďže bola pár dní po pôrode. Neskôr sme pridali cvičenie, ktoré viedlo k úplnému zotaveniu a k stavu tela ako pred pôrodom. Poslednou fázou bolo spevnenie a vyformovanie postavy.