Pohodlné topánky, ktoré musíte mať vo svojom šatníku

Pri výbere obuvi na každodenné nosenie je dobré venovať pozornosť modelom, ktoré sa skvele kombinujú s rôznymi štýlmi. Tu sú niektoré návrhy univerzálnych topánok na rôzne príležitosti.

Všestranné baleríny

Medzi módnymi a univerzálnymi modelmi obuvi kraľujú baleríny. Skvele sa kombinujú s rôznymi štýlmi – od športových po elegantné. Vzhľadom na ich všestrannosť ich môžete kombinovať s rôznymi druhmi oblečenia, ako sú nohavice alebo šaty. Baleríny sú dostupné v mnohých atraktívnych variantoch, jednoduché aj ozdobené. Bohatú ponuku dámskej obuvi môžete nájsť na stránke https://wojas.sk/topanky-damske.

Pohodlné mokasíny

Mokasíny sú elegantné a pohodlné topánky na každý deň, ktoré sa perfektne hodia k šatám alebo sukni. Fungujú v práci aj v športových štýloch s džínsami. Rôznorodosť dostupných modelov umožňuje prispôsobiť ich rôznym každodenným outfitom.

Elegantné tenisky

Ďalšou voľbou sú tenisky, ktoré sa skvele hodia do rôznych kombinácií. Sú dostupné v športových aj elegantných verziách, jednoducho sa kombinujú s voľnými štýlmi, ale aj s elegantnými súpravami, napríklad so šatami alebo ľanovým oblekom. Univerzálnosť tohto modelu topánok z neho robí skvelú voľbu na každý deň.

Štýlové sandále

Každá žena by mala mať vo svojom šatníku štýlové sandále alebo šľapky, ktoré sú ideálne na leto. Sú nielen univerzálne, ale tiež poskytujú pohodlie vďaka dobrej ventilácii nôh. Sú skvelým doplnkom k ľahkým letným outfitom, hodia sa rovnako k mestskému štýlu, ako aj na slávnostné rodinné stretnutia alebo výlety s priateľmi.

Praktické espadrilky

Espadrilky sú ďalší hit medzi každodennou obuvou. Skvele sa kombinujú s rôznymi modelmi šiat a sukní. Fungujú dobre počas slávnostných udalostí, ale aj pri každodennom nosení. Športové outfity s espadrilkami vyzerajú rovnako dobre.

Trendy lordsy

Lordsy sú univerzálna obuv, ktorá dokonale dopĺňa mnoho štýlov. Módne kožené modely sa osvedčili v práci aj pri špeciálnych príležitostiach, zatiaľ čo poltopánky s ozdobami budú skvelou voľbou pre ľahké letné prechádzky. V každom šatníku by malo byť miesto pre aspoň jeden pár tejto trendy obuvi.