Nedovoľte počasiu, aby vám pokazilo oslavu. Pomôže nožnicový stan

Jesenné počasie býva nevyspytateľné. To je na škodu vo chvíli, keď sme si práve na jeseň naplánovali, či nám zrovna na túto ročnú dobu vychádza výročie, oslava narodenín či inej významnej udalosti. Riešením je akciu zastrešiť. Ale ako?

Nie je krajšie ročné obdobie ako jeseň. Akcie pod šírym nebom sú však tak trochu hazardom. Počasie nám nie vždy praje. Nemení sa síce znenazdania ako to aprílové, ale práve na našu akciu nemusí vyjsť to najkrajšie. Je potrebné sa poistiť zastrešením akcie. Objednávať však reštauráciu obvykle nechceme. Je to drahé a pripravuje nás to o kúzlo urobiť oslavu vonku, na záhrade domu, firmy, či niekde na prenajatom kúsku v prírode. Zastrešte si svoju udalosť pomocou nožnicových stanov. Dokážu viac, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Nožnicové stany poskytujú zázemie kdekoľvek ich postavíte

Stali sa nevyhnutným vybavením firiem pre ich reklamné či predajné aktivity. Sú vhodné ako promo stánky. Využívajú sa na športových akciách. Každé športové družstvo má svoj stan. Vidíme ich aj na záhradách. Sú totiž praktické aj ako záhrady pavilón.

Stany, ktoré rastú s vašimi plánmi

Nožnicové stany s veľmi stabilnou konštrukciou majú rozmery od 2×2 m až do 6×3 m. Aj ten najväčší sa vám zdá byť malým? Zostavte si väčší presne podľa vašich predstáv. Stany sú pripravené na to, aby sa dali navzájom spájať do väčších celkov. Môžete vytvoriť dlhý stan pre svadobnú hostinu, ale vytvoríte aj stan do tvaru L, U či T. Stačí spojiť viac stanov dohromady. Stany majú nepremokavú strechu a variabilitu, čo sa týka použitia bočných stien. Pre reklamné a propagačné účely je možné tieto bočné panely využiť aj ako nosiče reklamných informácií. To v prípade, kedy chcete stan či stany využiť napríklad pre firemnú akciu. Kvalitné nožnicové stany ponúka firma Mutton.