Sezóna maturitných plesov sa nezadržateľne blíži. Najvyšší čas doplniť outfit na túto nevšednú oslavu.

Sezóna maturitných plesov sa nezadržateľne blíži. Najvyšší čas doplniť outfit na túto nevšednú oslavu. Pre mnohých tínedžerov je to prvé skutočné podujatie, na ktorom môžu zažiariť a ukázať sa kamarátom z úplne inej stránky. Je to aj príležitosť zabaviť sa, outfit by preto mal okúzliť a zároveň umožniť voľný pohyb na tanečnom parkete. Aké šaty budú obzvlášť módne? Čo sa oplatí vziať k nim? Aké doplnky zvoliť?

Šaty v seriálovom štýle

Už niekoľko týždňov je obrovským hitom medzi tínedžermi seriál odkazujúca na školský život Wensday Addams. Preto si mnohé dievčatá určite vyberú šaty v jej štýle. Takéto šaty musia byť nevyhnutne čierne. Môžu mať čipkové prvky a priehľadné vložky, pokiaľ sú v rovnakej farbe. Celé šaty by mali byť celkom klasické, so zakrytým výstrihom a chrbtom. Výhodou môže byť rozparok sukne, ktorý Vám umožní ukázať nohy. K tomuto typu šiat treba nosiť topánky na vysokom podpätku. Iné jednoducho nebudú vyzerať dobre. Lodičky a lodičky ihličkovom podpätku nájdete tu https://wojas.sk/topanky-damske-lodicky-vysoke-podpatky. K čiernym šatám určite zvoľte čierne topánky. Určite pristanú najlepšie a nebudú odvádzať pozornosť od celej kreácie. Je to skvelé klasické duo.

Trochu trblietok

Trblietky budú tento rok vládnuť maturitným plesom. Zlaté a strieborné kreácie nevyšli z módy už mnoho sezón. Aj tento rok budú určite top. Môžete sa teda bez obáv rozhodnúť pre lesklé šaty akejkoľvek dĺžky. Každé z nich budú dobrou voľbou. Ide o to, aby ste čo najlepšie odhalili už spomínaný lesk. Z tohto dôvodu je potrebné postarať sa o vhodné doplnky k šatám. Zlaté podpätky budú dobrým doplnkom kreácií. Ak sa však rozhodnete pre tento štýl, zabudnite na dodatočné dekorácie. Presýtenie rozhodne nebude správnou cestou a mali by ste sa mu vyhýbať. Nech sa Vašou najkrajšou ozdobou stane Vaša pleť rozjasnená jemným púdrom s trblietavými čiastočkami. Toto je propozícia na párty, ktorú môžete použiť, ak chcete, aby boli všetky oči v miestnosti otočené Vaším smerom.

Barbie pink

Istou zaujímavosťou môžu byť lesklé šaty vo farbe Barbie pink. Ide o studený odtieň ružovej, ktorý je vhodný najmä pre svetlú pleť a blond vlasy. Módne sú najmä šaty vykonané z hustej a na dotyk klzkej látky. Jemný lesk im dodáva noblesu a jemnosť. Ružová je dievčenská, takže rozhodne mladej slečne na maturitný ples pristane. Ak chcete zdôrazniť svoju sviežu krásu a okúzliť prirodzenou krásou, výber šiat v tejto farbe bude dobrou voľbou. Špeciálnu pozornosť venujte maxi šatám s odhaleným výstrihom. Niektoré modely majú znížené rukávy zvýrazňujúce krk a kľúčnu kosť. Samozrejme, pri takomto výstrihu je dobré staviť na dobre zvolené šperky. Dokonale bude vyzerať zlatá celebrita alebo klasická šnúra perál.