Beautiful young woman smiling and posing in bikini with. Isolated on white background

Leto sa už pomaly, ale isto blíži, no treba myslieť dopredu. Na horúce letné dni, ktoré sú plné slnka a vody treba perfektné plavky, ktoré budú pre vašu postavu ako uliaté. No viete, ktoré plavky sú pre vás tie ideálne?

Zvýraznite vaše krivky

Pokiaľ máte nejaké to kilo navyše, môžete byť spokojná. Hodí sa vám akýkoľvek typ plaviek, takže je len na vás, ktoré si vyberiete. Skúste skôr jednofarebné plavky, no kľudne si môžete dopriať i vzorové plavky, ktoré zvýraznia vaše krivky. Dajte si však pozor pri výbere spodného dielku, keďže tenká šnúrka na nohavičkách sa nehodí každej postave.

Pre menšie prsia

Ak máte menšie prsia, vyskúšajte o niečo výraznejšie plavky, ktoré očaria všetkých naokolo. Tohtoročnému letu vládnu výrazne trendy, medzi ktorými si vyberie každá žena rôzneho veku či vkusu. Ponuka v obchodoch je pestrá, no verte, že volánikové podprsenky perfektne zvýraznia vaše prednosti. Čierno-biela kombinácia plaviek je tiež veľkým hitom, no i výrazné plavky krikľavých plaviek môžu vyzerať elegantne.

Beach accessories on wooden board

Zakryte nedokonalosti …

Pokiaľ máte menšie nedokonalosti v okolí bruška, zvoľte namiesto dvojdielných plaviek celé plavky, ktoré vás opticky zúžia a pozornosť upútate zaujímavým výstrihom. Pokiaľ túžite po dlhších a štíhlejších nohách, vyskúšajte nohavičky s vysoko vykrojeným strihom, ktorý dolnú časť tela perfektne predĺží.

 

Keď sa už rozhodnete pre tie správne plavky, naučte sa o ne správne starať, aby vám vydržali čo najdlhšie. Na plavkách sa nachádza bohužiaľ veľa nečistôt, a to z toho dôvodu, že v nich trávite veľa času vo vode. Preto je nutné ich pravidelne prať v špeciálnom pracom prostriedku.

 

FOTO: milanmarkovic78 + lily/ Dollar Photo Club