Prvé výročie zoznámenia. Týmito darčekmi partnerku ohúrite

Prvé výročie zoznámenia je výnimočné pre oboch partnerov. Ženy očakávajú nielen to, že na výročie nezabudnete, ale i špeciálny darček. Kytica a bomboniéra sú základ. Ako darček číslo dva je nutné vymyslieť niečo originálne a nezabudnuteľné. Inšpirácia sa vždy zíde, a preto vám prinášame 7 kreatívnych tipov na darčeky pre dvoch.

1. Darček pre dvoch je zaručený úspech

Ak si chcete byť istí úspechom darčeka, kúpte darčeky pre dvoch. Užiť si deň D vo dvojici je dobrým základom do ďalších rokov partnerstva. Darčeky pre dvoch vytvárajú spoločné zážitky a emócie, ktoré sú pre vzťah nesmierne dôležité.

2. Spoločný relax na peknom mieste

Darčekom pre dvoch vo forme pobytu v hoteli s wellnessom nikdy nič nepokazíte. Neexistuje žena, ktorá by nemala rada vírivku, saunu a prechádzku v okolí hotela. Nezabudnite ani na dobrú večeru a ideálne je, keď k večeri zaplatíte nadaného huslistu.

3. Spoločný adrenalín vo dvoch

Nielen príjemné zážitky spájajú. Adrenalín a pocit mierneho rizika sú tiež skvelým spôsobom, ako utužiť vzťah. Ako adrenalínový darček odporúčame vyhliadkové lety, nočné vyhliadkové lety a letecký simulátor.

4. Spoločný zážitok v prírode

Ak máte obaja vzťah k prírode, ideálnym darčekom na výročie je nevšedný víkendový pobyt. Na internete nie je problém nájsť atypické kempy, kde ste ubytovaní v korune stromu alebo v chatke bez elektriny, vody a internetu.

5. Spoločný zážitok so zvieratkami

Niektoré páry sa zoznámia vďaka svojim štvornohým miláčikom. Pre milovníkov zvierat sú určené darčeky v podobe jazdenia na koňoch a poukazu na starostlivosť o zvieratá v ZOO.

6. Spoločná vášeň pre rýchlosť

Obaja milujete rýchlu jazdu alebo jazdu v extrémnom teréne? Bez rizika pokuty a s maximálnym pôžitkom si v deň výročia zajazdite po lese na štvorkolkách. Variantom je jazda v pretekárskom aute na okruhu. Pri volante auta sa môžete striedať.

7. Zážitok pre akčné páry

Na záver máme tip pre páry, ktoré majú radi akčné a kriminálne filmy. Buď si vyskúšajte streľbu, počas ktorej vašimi rukami prejdú desiatky zbraní, ale kúpte darček vo forme simulácie únikovej hry.