Určite mnoho z vás už premýšľa, prípadne plánuje letnú dovolenku. K vode neodmysliteľne patria plavky, keďže je to často jediný kúsok odevu ktorý nás zahaľuje. Je veľmi dôležité venovať pozornosť jeho výberu, zvoliť správny strih, zakryť nedostatky a zvýrazniť to čo je na vás krásne. Pre každú z nás je dôležité sa v plavkách cítiť príťažlivo, pohodlne a zároveň kráčať s módou. Preto sme pre vás pripravili sumár najnovších trendov, niektoré z nich váš určite prekvapia!

Svadobné

Novinkou tohto roku budú plavky ktoré pripomínajú svadobné šaty. Sú biele s rôznymi čipkami a aplikáciami v rôznych strihoch. Tento model plaviek sa hodí čerstvo vydatým ženám, alebo tím, ktoré sa budú vydávať tento rok. Tieto plavky krásne vyniknú na opálenej pokožke a pôsobia veľmi nápadito.

Nahé

Ďalším čerstvým trendom sú plavky ktoré farebne aj strihovo splývajú s vašou pokožkou. Vyrábajú sa v rôznych strihoch a odtieňoch takže si každá z vás nájde tie vhodné k svojej pokožke. Aj keď nahota je povolená len na nuda pláži, týmito plavkami môžete vytvoriť takýto optický klam aj na klasickom kúpalisku.

Farebné

Trendom leta 2017 budú aj osemdesiate roky, tú sa nájdu tie z vás, ktoré sa farieb neboja. Keďže je dovolené všetko môžete sa vyšantiť na strihoch a farbách.

Strapce

Strapce nevyjdú s módy ani tohto roku. Podobne hravé veselé zábavné stále sexi sú aj plavky s chocholcami. Tiež budú hitom nasledujúce leto a prinášajú množstvo alternatív, z ktorých si určite vyberiete.

Baywatch

Aj tento štýl sa znova vracia. Výrazne vykrojené plavky v spodnej časti sú vhodné najmä pre dámy s dlhšími nohami, ktoré tak chcú ešte viac zvýrazniť spoju postavu.

Strihy

Na svoje si prídete, ak rady experimentujete a naplno sa vyžívate v netradičných strihoch. Hitom bude napríklad podprsenka s prekrížením, ktorá upúta nejeden zvedavý pohľad. Pre tie menej odvážne, je sú tu plavky s decentnými otvormi na hrudníku, ktoré pôsobia veľmi zaujímavo a neobyčajne. Aj jednoramienkové plavky majú niečo do seba, no pri opaľovaní musíte byť opatrná, aby ste nenosili na ramene jeden prúžok.
Ak sa rozhodnete pre niektoré s vyššie uvedených plaviek môžete očakávať nejeden zvedavý pohľad. Preto sa nebojte vyskúšať niečo nové, načo ste doteraz neboli zvyknutá. Zaručujem vám že nezapadnete v dave a budete originálna.

 

SHARE
Previous articleCHUDNITIE DO PLAVIEK
Next articlePO PÔRODE DO PLAVIEK