Pánske košele patria medzi kúsky oblečenia, ktoré môžete nosiť na každú jednu udalosť. Vhodné sú do práce, na bežné stretnutia v meste či na rôzne oslavy. Pri nakupovaní košieľ sa však často stretáme s vysokými cenami, ktoré dokážu narušiť nejeden rodinný či osobný rozpočet. Vybrali sme preto pre vás zopár košieľ za skvelé ceny, ktorým rozhodne neodoláte.

Jednofarebná košeľa ako základ šatníka

Na začiatok je dobré povedať, že ak chcete pri nakupovaní ušetriť, je potrebné orientovať sa skôr na základné kusy oblečenia. Tie si môžete následne obliekať na desiatky až stovky spôsobov. Jednu pánsku čiernu košeľu si viete obliecť ako do práce, tak aj na nejakú udalosť. Dokážete ju skombinovať s riflami, nohavicami z obleku či joggermi.

Namiesto jednotlivých výrazných kúskov, ktoré si oblečiete raz za čas, sa preto zamerajte na niečo jednoduché. Jednoduchá čierna košeľa s dlhým rukávom dokáže zázraky. Plus, ak má doplnok vo forme nášivky či vreciek, je to oblečenie, ktoré doma musíte mať.

Tmavočervená košeľa na rozjasnenie šatníka

Čierna nie je jediná tmavá farba, po ktorej môžete siahnuť. Okrem nej sú veľmi obľúbené aj iné odtiene, ako napríklad tmavočervená, často označovaná ako vínová. Tento odtieň sa stal veľmi populárnym pred približne dvomi rokmi. Odvtedy na ňu ľudia nedajú dopustiť.

Vínová červená je sýta farba, ktorá pritiahne pozornosť množstva ľudí. Je zaujímavá a jednoducho sa kombinuje s rifľami alebo čiernymi nohavicami. Najčastejšie sa hodí počas jesenného obdobia. Pánska košeľa v takejto farbe by nemala chýbať žiadnemu mužovi.

Horčicová a žltá ako doplnkové farby

Druhým, veľmi obľúbeným odtieňom, je horčicová farba. Ide o tmavú žltú, ktorá sa skvelo kombinuje ako počas jesene, tak aj počas zimy alebo leta. Je sýta a výrazná. Dokáže na seba pritiahnuť pozornosť.

Na rozdiel od čiernej alebo vínovej, nejde o úplný základ šatníka. Nebudete ju nosiť tak často, a preto sa investícia do nej oplatí až po tom, ako si zaobstaráte základné kúsky. Zamerajte sa preto najprv na prvé dve spomenuté.

A v prípade, že by sa vám nepáčila horčicová, zvoľte výraznú žltú. Kombinácia s inými kúskami je ťažšia, no rozhodne sa oplatí. Vyzerá veľmi dobre s čiernou.

Maskáčové košele pre každého muža

Ak ste milovníkmi maskáčových potlačí, doma by ste mali mať aspoň jednu takúto košeľu. V ponuke nájdete veľké množstvo rôznych typov. Od tých klasických až k pánskym maskáčovým košeliam slim.

Slim pánske košele sú dnes veľmi obľúbené. Celú postavu vedia vyformovať a obopnúť. Nie sú tak komfortné ako bežné typy, no je dobré mať jednu v šatníku.

Zaujímavé vzory a strihy

Tak ako na pánskych tričkách, tak aj na košeliach nájdeme veľké množstvo rôznych vzorov. Niektoré sú jednoduché, iné zložitejšie. Takýto typ košele sa hodí ako osvieženie do každého šatníka, ktorý je plný jednofarebných kúskov.

Medzi veľmi obľúbené vzory sa radia napríklad štvorce, obdĺžniky alebo bodky. Výber je na vás.

V rámci strihov nájdete taktiež veľké množstvo možností. Ako sme už vyššie spomenuli, jedným z obľúbených je napríklad slim strih. Nad ním však stále vyhráva klasický strih košieľ, ktorý je veľmi pohodlný.

Zhrnutie

Košele nájdete v mnohých strihoch a prevedeniach. Ak pri nákupe chcete ušetriť, je potrebné zamerať sa nielen na cenu, ale aj to, čo v skutočnosti potrebujete. Na začiatok si šatník vybavte základnými kúskami, ktoré skombinujete s takmer všetkým. Následne si dokúpte ďalšie modely košieľ v zaujímavých farbách alebo vzoroch.

 

 

zdroj: Pexels.com