Získajte prehľad o tom, aký je štandardný postup, počas ktorého možno nakúpiť ideálne svadobné obrúčky. Uvedieme niektoré z dostupných možností a tiež pripomenieme, na čo by ste pri výbere obrúčok pre vašu svadbu nemali zabúdať.

Čo je potrebné pri voľbe obrúčok vziať do úvahy

Špecializované internetové zlatníctvo Egne.sk vám dáva možnosť zakúpiť si konkrétny model obrúčok buď v páre alebo si z neho zvoliť len obrúčku pre pána prípadne pre dámu a druhú obrúčku si vybrať z iného modelu podľa vašej preferencie. Ďalším krokom je určenie správnej veľkosti, kde sa verzie pre dámu pri väčšine obrúčok pohybujú v rozmeroch 48 až 58, zatiaľčo pánske obrúčky sa všeobecne vyrábajú vo veľkostiach od 57 do 72. Existujú viaceré metódy, s pomocou ktorých možno zistiť veľkosť, v ktorej by mali byť vyrobené vaše svadobné obrúčky. Relatívne spoľahlivým postupom je napríklad zmeranie vnútorného priemeru iných prsteňov, ktoré už so svojou snúbenicou respektíve snúbencom vlastníte a ktoré vám sadnú ako uliate.

Môžete tiež požiadať o doručenie meracieho prúžka, ktorý vám bude dodaný zadarmo a v expresnej lehote 24 hodín. Pokiaľ by vám napriek tomu veľkosť obrúčok nesadla, môžete požiadať o úpravu ich veľkosti podľa vašich potrieb. Táto služba je tiež dostupná bez poplatku a využiť sa dá v priebehu dvoch mesiacov potom, čo obdržíte objednané obrúčky v pohodlí vášho domova.

Možnosť gravírovania a doručenie obrúčok

Nasleduje otázka, pri ktorej sa je potrebné rozhodnúť či máte záujem o to, aby boli obrúčky zdobené gravírovaním alebo naopak gravírovanie nevyžadujete. Ponuka písiem pre obrúčky zo sortimentu zlatníctva Egne.sk pozostáva z piatich odlišných štýlov v rovnej pozícii alebo elegantne naklonených do strany. Text gravírovania je samozrejme len na vás, štandarnde sa však udáva dátum svadby a iniciály budúcich novomanželov. V zlatníctve sa postarajú o výrobu obrúčok pre vás presne na mieru, pričom odoslané vám budú už v priebehu 20 pracovných dní. Majte však na pamäti, že pokiaľ sa rozhodnete pre gravírovanie, čas doručenia sa môže predĺžiť o ďalšie dva dni.