Leto je pre milovníčky topánok skvelou príležitosťou ako uspokojiť svoju vášeň pre nádhernú obuv. Počas dovolenky sa môžete poriadne vyšantiť a obuť si tie najrôznejšie kúsky. Dámske šľapky, sandále i tenisky. Na pláž si môžete obuť čokoľvek, v čom sa cítite dobre.

Skutočne nie je ťažké zhodnúť sa na tom, že topánky spoločne s kabelkami patria medzi veľké slabosti všetkých žien milujúcich módu. Mať v zbierke čo najväčší počet pár ponúka možnosť vytvárať elegantné outfity, zábavné kombinácie aj sexi vzhľad. Leto je ideálnou príležitosťou na objavovanie nových trendov, pričom opätok je dobrovoľný, a to predovšetkým na pláži. Na prehliadkových mólach síce modelky majú k bikinám obuté ihličky, no tie na pláži príliš praktické nie sú. Čo si teda obuť namiesto toho?

Šnurovanie a viazanie vedie

K obľúbeným trendom bez diskusie patria letné topánky so šnurovaním alebo viazaním. Pritom nehrá úlohu to, či ide o sandále, baleríny alebo lodičky. Viazanie vyzerá na nohe veľmi zaujímavo. Ak hľadáte ideálneho spoločníka na akékoľvek letné situácie, zaostrite práve na obuv, ktorá má efekt viazanie. Na počte prekrížení nezáleží, viazanie až nad členok sa hodí ako pre každodenné nosenie, tak aj na formálnejšie večierky.

Metalický povrch

Keď dôjde reč na aktuálne módne hity, nejde prehliadnuť metalické povrchy, ktorým by ste sa nemali vyhnúť ani na dovolenke. Či už ide o dámske šľapky, tenisky alebo sandále, metalický povrch dokáže pritiahnuť pozornosť okolia ako magnet. Minimálne jeden pár metalických topánok by ste mali mať aj vy. Metalickú obuv s obľúbili najmä ženy, ktoré sa neboja vybočiť z radu.

Hoci sú módne trendy niekedy neúprosné, riaďte sa predovšetkým vlastným pocitom. Obujte sa pohodlne a tak, aby ste sa cítili dobre. Predsa len dovolenka je hlavne o pohode.