V súčasnej dobe medicína ponúka veľa možností, ako riešiť zdravotné problémy. Ak preferujete skôr prírodné produkty, potom vás nadchnú doplnky stravy, s ktorými môžete predchádzať rôznym chorobám. Stačí totiž podporiť imunitný systém a organizmus ako taký, a potom nemajú baktérie a vírusy šancu. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme niekoľko doplnkov stravy, ktoré vás určite nadchnú.

Ak nechcete do svojho tela dávať akúkoľvek zbytočnú chémiu, skúste to najprv prírodnou cestou. Zohnať sa dajú čisto prírodné doplnky stravy s rôznymi účely.

Proti chrípke a prechladnutí

Imunitný systém u niektorých ľudí nie je tak silný, aby sa ubránil všetkým vírusom a baktériám. Ak viete, že máte slabý imunitný systém, mali by ste jeho funkčnosť podporiť vitamínmi a doplnkami stravy. Práve pre takéto prípady je pripravený produkt zvaný EXTRA C 500, s ktorým zvládnete chrípku aj prechladnutie. Ďalej sa ponúka REISHI + Zinok a vitamín C, čo je preparát na podporu imunitného systému a udržiavanie funkcie obehového systému.

Za zmienku určite stojí aj SELÉN FORTE slúžiaci k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Okrem toho dané kapsuly prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a štítnej žľazy. V neposlednom rade si môžete zakúpiť CHROM Combi na podporu funkcie imunitného systému, kĺbov, zraku a delenie buniek. Dokonca je CHROM Combi vychvaľovaný v oblasti plodnosti a reprodukcie.

Aké ďalšie doplnky stravy existujú?

Dnešný trh je naozaj rozmanitý. Ak sa pozriete do internetového obchodu Greenlike.sk, nájdete v ňom pestrú škálu produktov. Trebárs taký ZINOK Forte udrží normálny stav vlasov, nechtov, kostí a pokožky. IMELO-HLOH plus Horčík podporí srdcovú činnosť a zníži únavu. Takto by sme mohli pokračovať ďalej a ďalej, lebo prírodných doplnkov stravy je nespočetné množstvo.