Móda sa neustále mení

S blížiacim sa letom sa čoraz častejšie začíname venovať svojmu šatníku. Zimné veci už nepotrebujeme, dostávajú sa do úzadia a popredné miesta zaujímajú tričká, šaty, topy, šortky a rovnako aj plavky a plážové oblečenie. Niekedy pri takomto „oprašovaní“ šatníka prídeme na to, že si ho musíme doplniť o nové letné veci, napr. aj nové plavky.

Móda sa neustále mení a prináša ustavične nové módne kolekcie takmer v každom druhu oblečenia. Výnimkou nie sú ani dámske plavky. A ak chceme zažiariť a strhnúť na seba obdivné či závistlivé pohľady svojho okolia, tak sa určite rozhodneme kráčať s módou.

Zvodná, elegantná a príťažlivá v trendy plavkách

Leto klope na dvere a s ním čoraz viac silnejú naše túžby po dovolenke, mori, pláži a vode. Pritom nám napadne myšlienka na našu letnú garderóbu. Sme pripravené na krásne letné horúce dni a príjemné slnenie na pláži? Máme už nachystané plavky, v ktorých budeme chytať bronz a lákať pohľady mužov? Ak ešte nie, je najvyšší čas to zmeniť!

Dvojdielne alebo jednodielne plavky? Možno večná dilema mnohých žien. V prvom rade musíme byť sebakritické a vedomé svojich kriviek. Nie každé plavky si totiž môžeme na seba obliecť. Mali by to byť také, v ktorých naša postava a vnady vyniknú. To však neznamená, že nemôžeme experimentovať so strihom, farbou a vzorom plaviek.

Dámske plavky – trendy 2019

Chcete vedieť, aké budú módne trendy v plavkách tento rok? Akými modelmi nás prekvapia módni návrhári tohto kúsku oblečenia? Tak navštívte náš internetový obchod a kochajte sa štýlovými a sexy dámskymi plavkami od nás. Nájdete tu dámske plavky Fantasy, ktoré budú skôr vyhovovať ženám s väčším poprsím. Očaria Vás svojimi zaujímavými farbami, možno kombinovať vrchné a spodné diely. Dobrou správou je, že plavky Fantasy (košíčkov B až O) sa od mája budú šiť na zákazku a termín dodania tovaru bude do 21 dní. Môžete siahnuť aj po plavkách Lormar a Sielei s veľkosťami košíčkov B alebo C. Každá dáma si v našom e-shope nájde tie správne plavky pre seba!

Naša ponuka je taká bohatá a rozmanitá nielen čo sa farieb týka, ale aj modelov, vzorov, strihov a značiek. Ak poznáte sama seba, viete, čo sa Vám páči a čo Vám najviac pristane, nebude pre Vás výber tých správnych dámskych plaviek vôbec ťažký!

A s nami ušetríte nielen peniaze, ale aj čas! Z pohodlia Vášho domova si môžete pokojne vyberať z množstva dámskych plaviek a nemusíte zostať iba pri jednom kuse. Investovať do tohto vydareného kúsku dámskeho oblečenia sa určite oplatí každej z vás! Presvedčte sa o štýlovosti, kvalite a pohodlnosti našich dámskych plaviek a nakupujte ešte dnes!