O legínách už toho bolo povedané i napísané veľa. Na jednej strane sú zatracované a na druhej milované. Módni kritici ich veľmi nemajú radi, ale ženy si bez nich nevedia predstaviť outfit do telocvične alebo na bežný deň. Nech už legíny beriete akokoľvek, boli, sú a budú obľúbenou súčasťou šatníka nejednej ženy. A možno dokonca aj takej, ktorá ich navonok nemá rada a doma ich nosí od rána do večera. Legíny sú skrátka kontroverzným, ale pohodlným oblečením určeným pre každú dámu.

Prečo by ste mali dať šancu legínam

Sexi za každých okolností

Ak patríte k odporcom legín, skúste si jedny kúpiť a garantujeme vám, že sa stanú vašim obľúbeným kúskom. Myslíme si, že veľmi rýchlo k jednému kusu pribudnú ďalšie. Hlavne v prípade, že vsadíte na kvalitného výrobcu akým je značka Bolf. Prečo je to tak? Legíny sú veľmi pohodlné nohavice. Najskôr boli vyrábané ako športový kus oblečenia. Využívali ich ženy pri rôznych druhoch športu kvôli ich praktickosti, pohodlnosti a aj kvôli tomu, že v nich vyzerali sexi. Obtiahnuté legíny zdôrazňujú presne to, čo by mali zdôrazňovať. Často spôsobujú nejednému pánovi vo fitness centre infarktové stavy. Legíny sa vyrábajú z rôznych materiálov a niektoré z nich dokážu ubrať svojej nositeľke nejaké to kilo. V prípade, že pri výbere legín nájdete model, ktorý vám vyformuje postavu a vyzdvihne presne to, čo má zdôrazniť, nedáte legíny už dole.

Noste ich úplne všade

Legíny môžete nosiť na cvičenie, na hodiny tanca, na prechádzku do mesta alebo ako domáce oblečenie. Kombinovať legíny s čímkoľvek nie je ťažké. Základom sú dobre padnúce legíny, najlepšie čiernej farby. Na prvý pohľad sa nedajú rozoznať od nohavíc, a preto si ich spokojne oblečte i na večierok. Naopak výraznejšie farby, napríklad červená, žltá, zelená sa hodia do posilňovne a na voľný čas. Športový vzhľad dodávajú legínam aj rôzne detaily. Tieto detaily pridávajú legínam ležérny a moderný štýl. Veľmi obľúbené sú rôzne pásiky po stranách, perforované časti alebo viacfarebné motívy či variabilné potlače. Legíny na voľný čas a športovanie sa vyrábajú v rôznych dĺžkach. Obľúbené sú nielen klasické dlhé legíny, ale aj skrátený capri strih alebo krátke šortky. Kratšie legíny dobre poslúžia v teplom počasí alebo pri aktivitách, počas ktorých potrebujete dosiahnuť čo najväčší pocit komfortu. Všetky modely legín značky Bolf sú vyrábané z vysoko kvalitných materiálov, sú pohodlné a originálne.

Inšpirácie na každý deň

Legíny na športovanie sú naozaj super, ale dajte im šancu aj počas bežných činností a najlepšie každý deň. Legíny môžete nosiť v lete i v zime. Počas zimy vsaďte na kombináciu dlhšieho svetra a čiernych legín. Pre dámy s dokonalou postavou by nemal byť problém odhaliť ich krásny pás a dokonalý zadok. Tieto dámy si môžu dovoliť legíny skombinovať s krátkym svetrom alebo mikinou. Legíny s vyšším pásom, zipsami alebo zapínaním plne nahradia nohavice. Návrhári nezabudli ani na ostatné dámy. Vymysleli formovacie legíny, ktoré vám uberú aj niekoľko centimetrov. Vďaka tomu si aj vy môžete dovoliť odvážnejšie kombinácie a nemusíte svoje kilogramy neustále skrývať. K legínam a svetru si obujte vyššie čižmy a cez plecia prehoďte dlhý kabát.

Najlepšou voľbou je kabát béžovej alebo kamelovej farby. Takáto kombinácia vyzerá vysoko elegantne a vkusne. V teplejšom počasí si k legínam oblečte dlhšiu košeľu alebo košeľové šaty. Nebojte sa obuť si vysoké opätky a ako vrchné oblečenie zvoľte elegantné sako. Skvele vyzerá kombinácia koženkových legín, dlhšej bielej blúzky a dlhej vesty bez rukávov. K tejto kombinácii sa dajú nosiť lodičky i tenisky. Sami vidíte, že variabilita legín je nekonečná. Nezabúdajte však pri kupovaní legín na výber správnej veľkosti a materiálu, ktorý nebude presvitať. Odporúčame vám nákup v e-shope Bolf, kde jediným kliknutím nájdete legíny ušité presne pre vás.