Vedeli ste, že káva patrí medzi jeden z najobľúbenejších nápojov na svete? Vznikla približne v 15. storočí, no jej priaznivé účinky pre náš organizmus sa začali skúmať len nedávno. A aké sú to? V prvom rade treba poznamenať, že kvalitná káva posilňuje telo a poskytuje mu množstvo potrebných živín, vitamínov B2, B5 a B3, ale aj minerálov ako je mangán, horčík i draslík. Dokonca sa v káve nachádzajú antioxidanty, ktoré pomáhajú ľudskému organizmu v mnohých ohľadoch, predovšetkým k posilneniu imunity. Ak si chcete dopriať pravú kávu, ktorá ulahodí vašim chuťovým bunkám, venujte jej výberu náležitú pozornosť!

Má káva priaznivé účinky pre ľudský organizmus? Jednoznačne áno!

Káva značky POWERLOGY je určená pre všetkých „kávičkárov“ a gurmánov, ktorí vedia, že začať deň bez pravej kávy je v podstate nemožné. Každý z nás asi veľmi dobre vie, že kofeín zvyšuje bdelosť a zlepšuje výkon rôznych činností tak ako aj v priebehu dňa, tak i počas noci. Avšak, len málokto vie, že vďaka konzumácií kávy sa môže zvýšiť kapacita pamäti, zlepšiť nálada a podporiť ďalšia funkcia mozgu. Káva POWERLOGY je vyrobená bez použitia pesticídov a chemikálií, pričom správna metóda spracovania eliminuje plesne. Dôkladne praženie je zárukou výbornej a lahodnej chuti, ktorá vás nabije pozitívnou energiou na celý deň! Ak ste zástancom poctivých výrobkov, ktoré vás nadchnú výnimočnou chuťou a zážitkom, určite si prídete na svoje aj vy!

Poctivá káva vyrobená na Slovensku!

Predaj kávy spĺňa náročné kritéria kvality, čo môžete spozorovať prakticky okamžite. Produkty bez konzervantov, dochucovadiel, lepku, laktózy a klasického cukru sú unikátne tým, že si vyrábané len z tých najkvalitnejších surovín, ktoré nájdete na plantážach v Brazílii, Mexiku či Ekvádore. Dajte prednosť aj vy prvotriednej káve vyrobenej na Slovensku bez negatívnych účinkov na organizmus a uvidíte, že už nikdy nebudete chcieť inú!