Na pláž aj k bazénu. Aké plavky sú na rok 2022 trendy?
Na pláž aj k bazénu. Aké plavky sú na rok 2022 trendy?

Na pláž aj k bazénu. Aké plavky sú na rok 2022 trendy?

Plavková sezóna na leto 2022 sa blíži . Starostlivo sme pre vás vybrali plavky podľa najnovších trendov. Či už preferujete dvojdielne bikiny, alebo jednodielny strih, určite si vyberiete model, v ktorom sa budete cítiť skvele.

Exotické vzory

Pestré plavky inšpirované exotickou flórou aj faunou sú trendy už niekoľko sezón. Skvele vyzerajú napríklad vzory, ktoré pripomínajú tropickú džungľu s výraznými kvetmi alebo zelenými listami. Chybu ale neurobíte ani s plavkami so zvieracou potlačou – leopardím, zebrím alebo hadím.

Návrat do minulosti

Pristane vám to aj v plavkách v retro štýle. Romantické kvetinové vzory, vyššie nohavičky a jemné volániky pôsobia veľmi nežne a žensky. Vyskúšať ale môžete aj netradičné plavky s dlhým rukávom. Alebo si vyberiete plavky v neónových farbách, ktoré odkazujú na 80. Roky?

Na pláž aj k bazénu. Aké plavky sú na rok 2022 trendy?

V námorníckom štýle

Nesmrteľná kombinácia modrej a bielej k letu skrátka patrí . Vybrať si môžete prúžky aj ďalšie modro-biele vzory, ktoré krásne podčiarknu opálenú kožu. Námornícke plavky ponúkame ako v jednodielnom, tak aj v dvojdielnom prevedení. Stačí si len vybrať tie, ktoré najlepšie podčiarknu vaše krivky. A navyše budete mať istotu, že len tak nevyjdú z módy.

TIP: Riešite, že vám pri dvojdielnych plavkách nesedí podprsenka alebo nohavičky? Na Astratex.sk si môžete jednoducho vytvoriť vlastnú kombináciu veľkostí i designov.

Hrátky s asymetriou

Máte chuť experimentovať? Vyberte si originálne asymetrické plavky. Vyskúšajte napríklad model na jedno rameno alebo ukážte kožu vďaka zaujímavým prestrihom. Ďalším trendom tohtoročného leta sú tiež plavky obojstranné – keď si ich zaobstaráte, získate hneď dva, respektíve štyri modely za jednu cenu.

Rafinované detaily

Pokiaľ sa vám jednoduché jednofarebné plavky zdajú trochu nudné, vyberte si model, ktorý oživuje zaujímavá aplikácia. Môže ísť napríklad o ozdobné kovové ozdoby na ramienkach, krúžky, ktoré odkrývajú kožu na boku plaviek, alebo zaujímavé zaväzovanie na chrbte. Aj drobný detail dokáže „obyčajné“ plavky premeniť na výnimočné.