Každá z nás môže byť dokonalá

S blížiacim sa letným obdobím sa čoraz viac napĺňajú aj obchody s plavkami. Predajcovia sa doslova predháňajú so svojimi plavkovými ponukami a prinášajú najnovšie módne trendy. Ale trendy sú jedna vec, oveľa dôležitejší je fakt, či a ako nám sadnú na našu postavu. Základ, ako dobre vyzerať v plavkách, totiž nie je iba v správnom výbere vzorov a farieb, ale takisto aj v strihu. Hoďte teda očkom na svoje partie a vyberte, ktoré plavky sú ušité priamo na Vás. Žiadna z nás nemá dokonalé krivky, ale to vôbec nevadí! Kvôli tomu nemusíme vešať hlavu! Ponuka plaviek je natoľko bohatá a pestrá, že si nielen nájdeme tie pravé, ale aj také, ktoré perfektne skryjú všetky chybičky krásy. Skvelá správa, nie?

Ten správny vrchný diel sa prispôsobí každej z nás

Výrobcovia plaviek veľmi dobre vedia, že väčšina z nás sa nehlási k dokonalým tvarom postavy. A preto strihy prispôsobujú našim potrebám a napríklad aj v prípade pŕs si môžete jednoducho pomôcť. Ak ste nositeľkou malých predností, ktoré by ste v plavkách rada zväčšili, núkajú sa vystužené vrchné diely plaviek. Je ich naozaj dostatok a pracujú rovnako spoľahlivo ako Vaša obľúbená podprsenka. Veľmi dobre fungujú aj trojuholníkové vrchy, ktoré sa uväzujú okolo krku. Jemne podvihnú a zaoblia Vaše prsia.

Väčšie prsia potrebujú správny strih ako soľ. Plavky im rovnako ako podprsenka musia poskytovať potrebnú oporu, aby na odhalenom tele vyzerali pevné a pekne tvarované. Na jemné látkové trojuholníčky radšej zabudnite a hľadajte vystužené či kosticové vrchy plaviek. Opäť dobre funguje aj spevnené viazanie okolo krku, pretože automaticky vytvára guľatejší tvar poprsia.

Pohrajte sa s rôznymi kombináciami

Pri klasických dvojdielnych plavkách je veľkou výhodou to, že ich možno nakupovať aj oddelene. Môžete tak skombinovať veľkosti jednotlivých dielov podľa želaní Vášho tela a napríklad k menšej podprsenke dokúpiť šortkový spodný diel  na širšie boky. Pri kombinovaní je vhodné spájať bledú farbu s tmavou, už podľa toho, ktorú časť tela chcete zamaskovať a ktorú zvýrazniť. Rovnako môžete postupovať aj v prípade vzorov a zdobenia – jednu časť nechajte hladkú či jednofarebnú a druhú zvýraznite.

Nebojte sa experimentovať a byť odvážnymi. Fantázii sa medze nekladú a Vy máte veľa rôznych možností pri kombinovaní vrchného dielu plaviek so spodným. Môžete kombinovať strih, vzor i farbu podľa Vášho štýlu a preferencií. Povedzte letu svoje ÁNO a staňte sa plážovou hviezdou v tých správnych plavkách.