Kam za zábavou počas plavby jachtou? Najlepšie party destinácie v Grécku, Taliansku a Chorvátsku
Kam za zábavou počas plavby jachtou? Najlepšie party destinácie v Grécku, Taliansku a Chorvátsku

Plavba jachtou po azúrových vodách mora je snom mnohých mladých ľudí. Ponúka nezabudnuteľný zážitok plný slnka, mora a oddychu. Ak hľadáte miesta, kde sa môžete aj zabaviť a užiť si nočný život, prinášame vám výber party destinácií v Grécku, Taliansku a Chorvátsku.

Grécke ostrovy pre nikdy nekončiace party

Mykonos: Mykonos je známy pre svoj bujarý nočný život a luxusné plážové kluby. Nájdete tu bary a diskotéky otvorené až do rána, kde sa môžete zabaviť pri skvelej hudbe a tancovať s ľuďmi z celého sveta. Pozor na to, že ceny na Mykonose sú oveľa vyššie ako na iných gréckych ostrovoch.

Santorini: Okrem romantických západov slnka ponúka Santorini aj živý nočný život v meste Fira. Nájdete tu bary s výhľadom na kalderu, koktailové bary a kluby s rôznym žánrom hudby. Jachty na predaj a prenájom môžu kotviť v luxusnom miestnom prístave, odkiaľ to máte do barov na skok.

Ios: Tento ostrov je známy medzi mladými ľuďmi pre svoje divoké párty a festivaly. Navštíviť môžete bary a kluby na pláži i v centre mesta, kde sa môžete zabaviť až do rána. Ak nechcete byť obmedzovaní, investujte nielen do prenájmu lode, ale tiež do služieb kapitána, ktorý vás ostrovmi prevedie. Musí ísť o človek s kapitánskym preukazom, pretože licencia vodca malého plavidla je platná len mimo morí.

Nočné party a vynikajúca kuchyňa v Taliansku

Capri: Ostrov plný luxusu a glamour. V jeho centre objavíte elegantné bary a kluby, kde sa stretávajú celebrity a bohatí ľudia. Za zmienku stoja aj miestne reštaurácie a taverny. Lode na predaj kotvia v luxusnom miestnom prístave, kde môžete zakotviť aj vy so svojim plavidlom.

Sardínia: Ostrov s krásnymi plážami a živým nočným životom. Bary a kluby sa nachádzajú priamo na pláži, takže sa ráno po prehýrenej noci zobudíte s nohami v piesku.

Chorvátske divoké večierky na skok od Slovenska

Hvar: Ostrov s krásnymi plážami a živým nočným životom. Zamilujete si bary a kluby na pláži i v meste Hvar, kde sa môžete zabaviť pri skvelej hudbe a kokteiloch.

Pag: Ostrov je známy pre svoje techno párty a festivaly. Populárne sú kluby Zrće Beach a Novalja, kde sa môžete zabaviť pri elektronickej hudbe od rána až do noci.

Brač: Brač je ostrov s krásnymi plážami a malebnými mestečkami. Po slnení plní sily okúsite nočný život v mestečku Bol. Nezabudnite ochutnať miestne kokteily, ktoré obsahujú viac alkoholu ako limonády.

Náš výber je len malým prehľadom dovolenkových destinácií, kde je možné zažiť zábavu a celú noc pretancovať. Pri výbere miesta kotvenia lode zvážte svoje preferencie v hudbe, typ zábavy a atmosféru, ktorú chcete zažiť. Pred cestou si zistite, aké akcie a festivaly sa v danej destinácii konajú počas vášho pobytu. Rezervujte si ubytovanie a vstup do klubov vopred, najmä ak cestujete v letnej sezóne.

Autor: Gabriela Kudláčová