Leto sa pomaly končí a tohtoročné horúčavy a slnko dali nášmu telu poriadne zabrať. Najvyťaženejšou bola asi naša pokožka, ktorá musela odolávať mnohým nástrahám ako bazénová, morská voda či slnečné lúče. Dopriať by sme jej preto mali relax a starostlivosť, ktorú si naozaj zaslúži. Je predsa jasné, že koža je niečo, čo nedokážeme len tak vymeniť za nový tovar a preto by sme sa o ňu mali starať najlepšie, ako vieme. Existuje niekoľko prípravkov, ktoré jej dodajú nový život a pripravia ju na ďalšie, o nič menej namáhavé ročné obdobie. Výbornou voľbou ako sa dobre starať o naše telo počas sprchovania je prírodný produkt od slovenskej firmy MARK face and body a to Shower pudding, ktorý má niekoľko pozitívnych účinkov naraz.

Čo je vlastne MARK face and body Shower pudding?

Tento sprchový pudding je určený  na dôkladné ošetrenie pokožky, ktorý prináša dokonalý pocit čistoty a osvieženia v jednom. Vďaka tomu, že obsahuje mandľový a olivový olej nie je len hocijakým prostriedkom na očistenie tela, ale popri tejto starostlivosti pokožku osvieži a ochráni. Jeho pridanou hodnotou je obsah mentolu, ktorý ma chladivé účinky a dokáže unavené telo prebudiť do nového dňa. V horúcom počasí alebo po namáhavej fyzickej aktivite schladí svalstvo a každý sa tak bude cítiť po sprche ešte príjemnejšie, ako by čakal.

Ako sa Shower pudding používa?

Tento sprchový prípravok je vhodný na každodenné používanie a nie je určený len pre špecifický typ pokožky, ale pre všetky existujúce druhy. Ak ste z tých, ktorí majú kožu citlivú, jemnú a problematickú, nemusíte sa pri používaní Shower puddingu ničoho obávať. Nanášať ho treba rovnako ako iné sprchové šampóny a teda stačí, ak ho natriete na mokré telo a budete masírovať. Umyť si s ním môžete aj vlasy, pretože krúživými pohybmi vytvoríte penu, ktorou vlasy dokonale očistíte. Nakoniec stačí, keď Shower pudding opláchnete vodou.

Je jeho zloženie bezpečné?

Sprchový pudding značky MARK face and body je zložený z niekoľkých aktívnych látok, ktoré zaručujú jeho kvalitu a pozitívne účinky na telo.

Obsahuje mandľový olej, ktorého úlohou je nielen regenerácia, ale aj upokojovanie pokožky. Okrem toho vašej pokožke dodá hebkosť a preto ho môžete používať na rôzne typy pleti a to dokonca aj na veľmi suchú. Mnohí ho využívajú ako prevenciu proti vráskam a ako ochranu a regeneráciu kože po spálení od slnka.

Vďaka panenskému olivovému oleju dokáže tento prípravok pokožku očistiť, ošetriť a aj hydratovať, čo je pre mnohých ľudí nevyhnutnosťou. Nemusíte sa ho báť použiť ani pri rôznych ekzémoch či vráskach, pomôže vám s nimi dokonale a bezpečne bojovať.

V tomto smere vám pomôže aj panenský kokosový olej, ktorý je tiež súčasťou Shower puddingu. Ten obsahuje veľké množstvo antioxidantov, pričom je významný tiež hydratačnými a antibakteriálnymi vlastnosťami. Každú pokožku preto dokáže po sprchovaní upokojiť a podporí jej pružnosť,  vďaka čomu sa nebude vaše telo praskať a nadmerne vysúšať.

Upokojujúce a chladivé účinky môžete pri používaní spozorovať preto, že obsahom tohto výrobku je aj esenciálny olej, ktorý dokáže bojovať so slnkom spálenou pokožkou. Nasledujúce leto a horúčavy by ste bez neho už absolvovať nemali, pretože vaša pokožka bez neho nebude dostatočne ochránená.

Tento telový a vlasový prípravok od firmy MARK face and body treba skladovať na suchom a tmavom mieste, kde nepríde k jeho poškodeniu. Okrem toho tento produkt nebol nikdy testovaný na zvieratách, čo ocení nejedna ľudská duša. Dôvodom, prečo by ste ho mali vyskúšať je aj fakt, že neobsahuje žiadne chemické látky a tým pádom je pre zdravie človeka úplne bezpečný.