14.februára si dvojice zamilovaných po celom svete predávajú darčeky a užívajú si pekné spoločné chvíľky. Valentín bol kňaz v starom Ríme a žil v 3. storočí. Potajomky, napriek zákazu cisára, sobášil mladé páry a vďaka tomu je po ňom pomenovaný deň, kedy všetci zamilovaní oslavujú svoju lásku. Podľa legiend mal Valentín i liečivé schopnosti, vďaka ktorým uzdravil veľa ľudí. Tento sviatok sa uchytil hlavne v Amerike, kam ho z Európy priniesli noví osadníci. Na Slovensko sa dostal až v roku 1990. Valentín je príležitosťou oslavy lásky, pri ktorej sa dodržujú určité tradície ako posielanie prianí, medvedíci, srdiečka. Viete, že najstaršia valentínka pochádza z roku 1477? Súčasťou valentínskej tradície sa stáva i nákup nejakého darčeku pre milovanú osobu. A čo porušiť tradíciu a miesto čokolád a jedla nakúpiť kvalitnú, elegantnú a neuveriteľne sexy spodnú bielizeň?

Na e-shope www.vip-pradlo.cz je od 9.–14. 2. valentínska akcia -20% na nezľavnený tovar. Tú pravú valentínsku noc môžete nažhaviť naprí-

klad dámskou košieľkou Jadea. Táto červená priesvitná košieľka rozhodne partnera zaujme. Pevné ramienka nie sú dĺžkovo nastaviteľné.

Pre ženy, ktoré sa v priesvitnom modele necítia úplne najlepšie, máme tiež riešenie – dámska nočná košieľka Leilieve. Košieľka je kombinovaná hladkou látkou a elastickou čipkou vo véčkovom výstrihu.

Sexy atmosféru môže navodiť i dámska podprsenka Ava. Ľahko vystužená kosticová podprsenka je v kombinácii hladkej látky v zadnej časti obvodu a elastického tylu v prednej časti a na košíčkoch. Podprsenka má vyšší stred a uprostred medzi košíčkami je krásna vejárovitá aplikácia s čiernym kamienkom v tvare kvapky.

A ako môžu páni nažhaviť tú pravú valentínsku noc? Rozhodne kvalitnou a príjemnou spodnou bielizňou, napríklad Emporio Armani. Pánske boxerky, na ktorých je dominantná guma s logom značky, sednú každému mužovi.

Pre páry, ktoré sa rady hrajú, budú zaujímavé pánske tangá Justin-Anais. Elegantné ale i erotické tangá tejto značky sú ideálne pre sexuálne hrátky.

A čo pánske tričká? I tie nájdete v ponuke e-shopu www.vip-pradlo.cz. Pánske tričko z veľmi jemnej bavlny značky Calvin Klein.

Nech už bude váš valentínsky darček akýkoľvek, hlavne ten večer príjemne prežite.

Ďalšiu ponuku nájdete na www.vip-pradlo.cz. Ide o dôveryhodnú spoločnosť s tradíciou od roku 1998. V e-shope nájdete výhody v podobe vernostného programu, dopravy od 50 Kč a samozrejmosťou je garancia výmeny tovaru do 30 dní.