Rozhodli ste sa zariadiť si alebo prerobiť obývačku? V tom prípade vás čaká nie jednoduchá voľba zo širokého sortimentu najrozličnejších foriem sedačiek, obývacích stien či kresiel. Ako si teda s výberom nábytku do obývačky poradiť? Čo je aktuálne v trende?

Prv, než začnete s výborom jednotlivých kusov nábytku, uvedomte si, aké dispozície obývačka má. Najpodstatnejším faktorom je jej veľkosť. Dajte si pozor, aby sa nestalo, že bude preplnená nábytkom a vy sa v nej ledva pohnete. Dôležité sú aj farby použité v miestnosti, pre tmavšie priestory zvoľte nábytok vo svetlejších tónoch a svetlé miestnosti môžete doplniť nábytkom v tmavších farbách.

Obývacia stena hrá dôležitú úlohu

V súčasnosti je trendom využívať nábytok, ktorý umožňuje variabilitu a možnosť kombinácie. Naším zákazníkom ponúkame obývacie steny, zložené z viacerých ľubovoľne kombinovateľných kusov. Obývacia Stena Cancan 1 je moderným kúskom vo farbách strieborného duba. Skladá sa z 5 kusov, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať vzhľadom na dispozície vašej obývačky. Ak uprednostňujete tmavšie, luxusnejšie farby, dobrou voľbou je Obývacia Stena Success. V čiernom prevedení dodá vašej obývačke moderný a dôstojný nádych.

Sedačka, sedacia súprava

Sedacie súpravy alebo sedačky by ste mali predovšetkým vyberať podľa pohodlia. Dôležitými faktormi sú aj farba, veľkosť a tvar či možnosť úložného priestoru. Ak chcete, aby sedačka bola ozajstnou dominantou celej miestnosti, môžete zvoliť sedaciu súpravu väčších rozmerov. Sedacia súprava Ruby je vyhotovená vo viacerých farebných variáciách. Vyznačuje sa vysokou kvalitou, moderným vzhľadom a príjemným pocitom pri sedení či ležaní. Má super-bonelové pružinové jadro a 5 nastaviteľných hlavových opierok, čím zaručuje maximálne pohodlie. Veľmi obľúbenou je Sedacia Súprava Fulton, ktorá sa ponúka v 5 farebných prevedeniach. Vyznačuje sa klasickým vzhľadom a zaisťuje pohodlné sedenie. Môžete ju využiť aj v noci, ponúka komfortné spanie a zároveň tiež úložný priestor. Veľmi moderným a komfortným riešením je Sedacia Súprava BOOM so zaguľateným rohovým dielom, ktorý je vhodný na sledovanie televízie či relaxovanie. Ponúka aj priestor na spanie a úložný priestor.

Obývačku môžete doplniť a osviežiť kreslom či taburetkou. Ak chcete ozajstný komfort, môžete zvoliť Hojdacie kreslo Wave, ktoré vám dokonale poslúži na oddych a relaxáciu. Má chromovaný rám a je potiahnutý kvalitnou tkaninou v elegantnej čiernej farbe. Dodáva obývačke štýl a eleganciu. Obľúbeným prvkom modernej obývačky sú sedacie vaky  a pohodlné kreslá ako Kreslo Living, ktoré je ponúkané v 6 farebných prevedeniach. Ponúka extra širokú a dlhú plochu lôžka s mäkkým penovým polstrovaním a pohodlným vlnkovým pružinovým roštom. Je využiteľné tak na komfortné sedenie, ako aj na ležanie.